• 77 88 79 899
  • facebook.com/iadmin

Prowadzenie własnej strony internetowej może być banalnie proste i tanie

Inspiracyjny Admin to świetny program CMS do zarządzania jej treściami

Stworzyliśmy program, który pomoże Ci prowadzić własną stronę internetową. Nie musisz znać się na programowaniu i zatrudniać dodatkowych informatyków. Kilkoma kliknięciami utworzysz menu, dodasz zdjęcia, będziesz zarządzał aktualnościami, treściami stron oraz mnóstwem dodatkowych modułów.

Dowiedz się więcej o programie

Czym jest InspiracyjnyAdmin?

To program, z pomocą którego Ty sam prowadzisz swoją stronę internetową.
Nie martwisz się o serwer, oprogramowanie, rozbudowę programu. To należy do nas.

My przygotujemy grafikę dla Twojej strony wg Twoich wymagań.

Możesz prowadzić dowolną stronę: firmową, szkoły, przedszkola, miejscowości, parafii itp. Jej grafikę przygotują profesjonalni graficy.

Program do zarządzania treściami i serwer w pakiecie.

Z pomocą programu InspiracyjnyAdmin zarządzasz treściami swojej strony. Dostajesz od nas wszystkie usługi potrzebne do prowadzenia własnej strony internetowej.

Pomoc eksperta i dostęp do wielu porad.

Zyskujesz pomoc eksperta, dostęp do wielu porad i ciekawych artykułów na naszym blogu. Co więcej nasz program jest aktualizowany i rozbudowywany o nowe opcje i moduły.

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami. Chętnie wyjaśnimy, jak wygląda program, jak działa, jakie ma możliwości oraz jak wygląda współpraca. Zaufaj firmie z ogromnym doświadczeniem i przyjaznym podejściem do klienta.

Tablet

Inspiracyjny Admin to program CMS o potężnych możliwościach

Możesz prowadzić swoją stronę korzystając z komputera, laptopa, tabletu lub smartfona. Z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Nasz program jest przyjazny i intuicyjny - już po kilku sekundach poradzisz sobie z zarządzaniem treściami swojej strony internetowej.

Twórz Redaktorów i przydzielaj im prawa

Możesz dokładnie określać to, jakie i ile osób prowadzi Twoją stronę internetową oraz w jakich zakładkach menu mogą oni publikować treści.

Menu tak proste, jakbyś układał klocki

Możesz w dowolnym momencie zmieniać swoje menu. Zmieniasz je tak, jakbyś układał klocki. Możesz przesuwać i przestawiać elementu menu.

Łatwe dodawanie obrazów, plików, filmów video

Publikacja grafik lub plików na stronie jest banalnie prosta. Dodajesz je do programu metodą przeciągnij-upuść. Nasz program dodatkowo utworzy potrzebne miniatury, pokazy slajdów oraz zadba o optymalizację zdjęć.

Od lat tworzymy strony internetowe. Przez ten czas poznaliśmy wszystkie trudności z jakimi borykają się Redaktorzy stron internetowych. InspiracyjnyAdmin to naszym zdaniem najprostszy i najfajniejszy program do zarządzania treściami stron WWW.

Zobacz pełne możliwości programu

Oni już prowadzą swoje strony internetowe

I zarządzają ich treściami z pomocą programu InspiracyjnyAdmin. Możesz do nich dołączyć już teraz
Strona

Racławice Śląskie w Internecie

Potężny serwis internetowy sołectwa Racławice Śląskie

Strona

Sołectwo Wręczyca Wielka

Strona internetowa sołectwa Wręczyca Wielka

Strona

LGD „BUD-UJ RAZEM”

Strona internetowa Stowarzyszenia

Zobacz opinie

Naszych zadowolonych klientów

Program jest rozbudowany i jednocześnie prosty w obsłudze. Wszystkie zmiany na stronie wykonuję szybko, wygodnie, bez problemów.

Izabela tokarska - LGD "BUD-UJ RAZEM"

Program jest bardzo fajny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Spełnia wszystkie normy/standardy nowoczesnych programów do zarządzania i aktualizowania strony internetowej. Współpraca z Administratorem (czyli ekspertem firmy WebInspiracje) bardzo dobra, szybka pomoc przy rozwiązywaniu problemów. Jak najbardziej polecam!!

Krzysztof Rybarczyk - Strona internetowa szkoła w Prudniku

Znajdź nas na Facebooku i zobacz aktualne informacje o programie

Na naszym kanale Facebook publikujemy wiele ciekawych informacji o naszym programie w tym nowości, informacje klientów, porady oraz artykuły dotyczące prowadzenia własnych stron internetowych. Bądź na bieżąco i polub InspiracyjnyAdmin na Facebooku.