• 77 88 79 899
  • facebook.com/iadmin

Oferta

Strona WWW + program CMS + serwer w jednym.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Chcą Państwo prowadzić własną stronę internetową?

W takim razie nasza oferta jest skierowana właśnie do Was.

Wykonamy dla Państwa dowolną stronę internetową: stronę firmy, miejscowości, Biuletyn Informacji Publicznej, stronę szkoły, przedszkola itp. o przepięknej nowoczesnej oprawie graficznej.

Treściami tej strony będzie można zarządzać: dodawać, aktualizować, zmieniać, usuwać z pomocą naszego świetnego programu Inspiracyjny Admin.

Otrzymacie Państwo w pakiecie serwer oraz wszystkie potrzebne usługi hostingowe. Państwa strona będzie mogła być dostępna dla czytelników w Państwa domenie (adresie strony). W ramach oferty dla domeny będziemy mogli założyć na naszym serwerze profesjonalne skrzynki e-mail.

Dodatkowo nasz ekspert pomoże w prowadzeniu Państwa strony. Doradzi jak korzystać z programu InspiracyjnyAdmin, a w nagłych przypadkach np. pomoże odzyskać skasowane pliki.

Komputery

Ile to kosztuje?

Zero opłat aktywacyjnych. Zero ukrytych opłat. Korzystanie z programu Inspiracyjny Admin to tylko 500zł netto rocznie! To niewiele ponad 1,30zł dziennie. Za tę cenę sam prowadzisz swoją stronę i masz zagwarantowane wszystkie usługi, które to umożliwiają.

Możliwa jest opłata dodatkowa za stworzenie strony, jeżeli ta ma zawierać szczególnie trudne lub nietypowe elementy (jest to dodatkowa praca grafika lub programisty). Ale opłatę tę poznasz już na starcie współpracy z nami. Skontaktuj się z naszą firmą. Napisz nam jak ma wyglądać Twoja strona internetowa, a my od razu podamy ewentualną dodatkową cenę za jej stworzenie i połączenie z programem InspiracyjnyAdmin. Dopiero wtedy możesz zdecydować się na współpracę z nami.

Zobacz ile oszczędzasz

Wybierając naszą ofertę oszczędzasz czas i pieniądze. Zobacz, co musiałbyś zrobić, gdybyś korzystał z innych usług niż oferowane przez nas.

Musiałbyś zapłacić osobno za serwer. To koszt od 50 do 300zł (pamiętaj: wielu dostawców serwera stosuje liczne ograniczenia dla stron jak limit transferu czy obciążenia procesora). U nas serwer masz w pakiecie.

Rozbudowane strony kosztują często kilka tysięcy złotych (przyjmijmy, że oszczędzisz ok 2 tysiące złotych).

Za rozbudowę i poprawki strony trzeba dodatkowo płacić informatykom, programistom. To około 50-100zł za godzinę pracy. Aktualizacje naszego programu i ewentualne poprawki masz w cenie rocznego abonamentu.

Praca z serwerem jest trudna. Rzadko zdarza się, że wykonuje je firma hostingowa. Często trzeba płacić za założenie skrzynek e-mail, instalacje bazy danych, czy wykonanie kopii bezpieczeństwa plików. U nas masz to w cenie usługi.

Wszystko to sprawia, że wybierając naszą ofertę zyskujesz wiele dodatkowych korzyści, a przy tym oszczędzasz niemałe pieniądze.

Program powstał z myślą o osobach, które chcą prowadzić strony internetowe

Nie musisz znać się na programowaniu, serwerach WWW itp. Wszystkie sprawy techniczne leżą po naszej storonie. Ty tylko zajmujesz się prowadzeniem swojej strony.
O programie

W skrócie, czym jest program Inspiracyjny Admin?

Możesz prowadzić swoją stronę korzystając z komputera, laptopa, tabletu lub smartfona. Z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Nasz program jest przyjazny i intuicyjny - już po kilku sekundach poradzisz sobie z zarządzaniem treściami swojej strony internetowej.


To program, z pomocą którego zarządzasz treściami swojej strony internetowej. Dane wpisujesz do formularzy i edytorów przypinających swoim wyglądem program WORD. Nie musisz znać się na programowaniu.


Możesz tworzyć i zarządzać działaniem wielu modułów. Wybrane moduły to: aktualności, sondy i ankiety, pogoda, kalendarz wydarzeń, galerie zdjęć, notatki, wyskakujące komunikaty itp.


Treści, które dodasz z pomocą programu zostaną tak zapisane, że poprawnie odczytają je czytelnicy, którzy oglądają Twoją stronę z komputera, smartfona i tabletu. Wszystko dodajesz jeden raz, a działa wszędzie.

Zobacz pełne możliwości programu

Już kilka minut pracy z programem InspiracyjnyAdmin pokaże Ci, że wybrałeś idealne narzędzie do prowadzenia własnej strony internetowej.

Kompleksowa oferta obejmuje: stronę WWW, program CMS, serwer i pomoc eksperta - zatem wszystko to, co potrzebujesz do prowadzenia własnej strony internetowej.
WebInspiracje WebInspiracje

Dlaczego warto wybrać ofertę programu InspiracyjnyAdmin i firmy WebInspiracje?

Twoją stronę przygotują zawodowcy, specjaliści w dziedzinie tworzenia stron WWW i grafiki komputerowej. Działamy na rynku od wielu lat. Zobacz nasze strony (zostaniesz przeniesiony do witryny firmowej).


Dostaniesz świetny program do zarządzania treściami strony (potwierdzają to nasi klienci). Został przygotowany w oparciu o uwagi zbierane kilka lat. Dzięki temu opracowaliśmy aplikację, z którą praca to przyjemność, a nie męczarnia.


Wszystkie usługi potrzebne do prowadzenia strony dostaniesz w pakiecie. O aspekty techniczne zadbamy my. Nie musisz się martwić o ustawianie domen, konfigurację baz danych itp. Problemy informatyczne Ciebie nie dotyczą, to należy do nas.


Jeżeli zrezygnujesz z naszych usług, to dostaniesz od nas płytę DVD, na której będą wszystkie wgrane przez Ciebie pliki, zdjęcia, utworzone galerie oraz teksty zapisane na stronie. Nic nie przepadnie.


Nieustannie zbieramy opinie naszych klientów i rozbudowujemy program InspiracyjnyAdmin o nowe moduły. Nie lubimy stać w miejscu. Rozwój naszego programu to dla nasz podstawa działalności, ponieważ gwarantuje to zadowolenie klientów.

Zapraszamy do kontaktu