• 77 88 79 899
  • facebook.com/iadmin

O programie InspiracyjnyAdmin

Nie musisz znać się na programowaniu, na serwerach, domenach. Ty tylko prowadzisz swoją stronę, a my dbamy oto, aby działała ona poprawnie.

Obsługa programu jest prosta i intuicyjna. Pierwsze treści do swojej strony dodasz w kilka chwil.

Jakie są najważniejsze zalety programu InspiracyjnyAdmin?Tworzysz Redaktorów i sam określasz kto oraz na jakich zasadach może prowadzić Twoją stronęWszystkie zdjęcia i pliki wgrywasz metodą przeciągnij-upuść. Nasz program utworzy odpowiednie miniaturki, pokazy slajdów oraz wyświetli kompletną informację o dodanych plikach.Menu układasz tak, jakbyś układał budowlę z klocków. Możesz zmieniać kolejność elementów, ich nazwy oraz zasady działania. Do elementów menu możesz przypinać strony.Masz do dyspozycji mnóstwo modułów, z pomocą których ulepszysz swoją stronę

Obraz - komputer z działającym programem Inspiracyjny Admin

Jak wygląda prowadzenie i uruchomienie strony?

Kontaktujesz się z nami, my przygotujemy dla Ciebie stronę z piękną grafiką. Stronę, która będzie poprawnie działała na każdym urządzeniu.

Dostaniesz dostęp do programu InspiracyjnyAdmin i z jego pomocą zapełnisz treściami swoją stronę internetową.

Nasz ekspert czuwa nad tym, aby Twoja praca była łatwa. O aspekty techniczne dbamy my.

Obraz

Najważniejsze opcje i możliwości programu

Wybierz interesujący Cię moduł

Zobacz jak wygląda program

Witamy - strona dostępna po zalogowaniu się
Przykład tworzenia i zarządzania menu BIP
Zarządzanie plikami
Edycja treści strony internetowej
Opis programu Opis programu

Jak powstał program InspiracyjnyAdmin?

Przez kilka lat sprawdzaliśmy jakie problemy mają osoby, które prowadzą swoje strony i zarządzają treściami witryn WWW.

Szukaliśmy wad istniejących programów oraz sposobów ich ulepszenia.

Zebraliśmy uwagi wielu osób, zwłaszcza tych, które poprzez nieprzyjazny program stracili chęć do prowadzenia własnych stron internetowych.

Przeszukaliśmy fora internetowe, także te zagraniczne, aby znaleźć idealne rozwiązania wielu problemów.

I tak powstał InspiracyjnyAdmin. Program, który pozwala prowadzić bardzo rozbudowane strony internetowe naprawdę każdemu. Przy tym nie trzeba znać się na programowaniu, bazach danych i serwerach. Praca z nim jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Z pomocą naszego programu można prowadzić tak rozbudowane strony internetowe jak na przykład Raclawice.net (to nasz autorski serwis, który w 2013 roku został głosami publiczności wybrany najlepszą polską stroną sołectwa, w konkursie organizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów i przy honorowym patronacie Ministra Administracji i Cyfryzacji).

Przyjazny dla każdego ekranu

Program w 100% przyjazny dla każdego ekranu. Prowadź stronę na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub smartfonie.

Przygotowany przez administratorów stron

Program stworzony przez pasjonatów, którzy sami prowadzą mnóstwo stron. Oni wiedzą najlepiej jak można to łatwo i szybko robić.

Działa w oparciu o chmurę interentową

Program działa w oparciu o tzw. chmurę internetową. Dostęp do Twoich danych jest bardzo szybki i prosty. Aplikacja jest stale aktualizowana i rozszerzana. Jedna poprawka jest dostępna od razu dla wszystkich klientów.