• 77 88 79 899
  • facebook.com/iadmin

FAQ

Poznaj odpowiedzi na pytania, które są najczęsciej zadawane przez naszych klientów

Wykupując usługę u Państwa, co otrzymuję?

Stworzymy dla Państwa stronę internetową, której treściami będzie można zarządzać przez program InspiracyjnyAdmin. Dostaniecie Państwo login i hasło dla głównego Administratora Państwa strony. Ta osoba będzie mogła np. dodać innych Redaktorów. Udostępnimy podłączoną bazę danych, w której zapisywane są treści oraz serwer do zapisywania plików (wszystko podłącza nasz ekspert). Państwo prowadzicie stronę. Stronę pod wskazaną domeną będzie udostępniona dla wszystkich czytelników.

Ile to naprawdę kosztuje?

Podstawowa cena to tylko 500zł netto (plus 23% Vat) rocznie. W tej cenie klient zyskuje dostęp do programu InspiracyjnyAdmin i usług serwera w podstawowym pakiecie. Podstawowy pakiet udostępnia serwer z przestrzenią 2GB (wystarczy na wgranie kilku tysięcy plików). Dla bardziej wymagających klientów oferujemy oczywiście większe pakiety. Można łatwo w czasie trwania usługi przejść na wyższe pakiety. O aktualnym cenniku klient jest informowany na bieżąco. Oczywiście naszym zdaniem pakiet podstawowy wystarczy na prowadzenie praktycznie wszystkich stron, a przydzielona przestrzeń dyskowa nie zostanie zapełniona przez kilka lat!

Jeżeli klient zamawia rozbudowaną stronę, wtedy za jej stworzenie może być naliczona dodatkowa opłata uzależniona od stopnia skomplikowania strony. Dokładne informacje o dodatkowej cenie stworzenia strony otrzymuje klient po kontakcie z naszą firmą. Wtedy klient ocenia, czy zaproponowana przez nas cena jest dla niego satysfakcjonująca i rozpoczynamy współpracę.

Czy stworzona dla mnie strona będzie przyjazna dla urządzeń mobilnych?

Tak: wszystkie stworzone strony poprawnie zadziałają na komputerze stacjonarnym, tablecie, smartfonie.

Czy mogę administrować treściami strony np. korzystając ze smartfona?

Program InspiracyjnyAdmin jest przyjazny dla urządzeń mobilnych. Można zarządzać treściami nie tylko korzystając z komputera stacjonarnego, ale np. podróżując pociągiem, kiedy używamy smartfona lub tabletu z dostępem do Internetu

Czy dostępne są statystyki dotyczące mojej strony?

Tak. W specjalnym module programu InspiracyjnyAdmin (statystyki) widzą Państwo ile osób odwiedza Wasze strony w wybranym dniu aktualnego miesiąca. Dostępne są statystyki roczne odwiedzin, statystyki pobieranych plików, popularnych stron i aktualności oraz dużo więcej.

Przypadkowo usunąłem plik, czy da się go odzyskać?

Tak. Wystarczy skontaktować się z naszym ekspertem (można to zrobić poprzez program Inspiracyjny Admin), a on odzyska skasowany plik.

Czy moją stronę może prowadzić kilka osób?

Tak. Możesz utworzyć kilku Redaktorów i przypisać im prawa. Prawa określają to, co dany Redaktor będzie mógł aktualizować i zmieniać na Twojej stronie.

Jestem początkujący. Czy poradzę sobie z obsługą programu do administracji treściami strony?

Naszym zdaniem tak. Potwierdzają to nasi klienci, którzy już po kilku minutach pracy z programem InspiracyjnyAdmin dodają nowe treści, a potem informują nas, że to najlepszy program do zrządzania treściami stron.

Program powstał jako efekt współpracy z klientami. Nasi klienci często mówili nam jakie ich zdaniem są największe trudności w prowadzeniu strony lub jakie błędy mają inne programy. Staraliśmy się to usprawnić i ulepszyć w naszej aplikacji.

Jeżeli mimo wszystko pojawią się jakieś trudności, to zawsze można poprosić o pomoc naszego eksperta.

Czy strona można być dostępna pod moją domeną?

Oczywiście. To najlepsze rozwiązanie. Jeżeli macie Państwo wykupiony własny adres (domenę), to ustawimy co trzeba i strona dostępna będzie właśnie pod nią dla wszystkich czytelników.

Czy mogę prowadzić stronę internetową szkoły?

Jak najbardziej. Nasz program idealnie się do tego nadaje. Z jego pomocą szybko zostanie utworzone menu, dodane aktualności, treści pod stron. Można łatwo budować galerie zdjęć, a program sam przypisze im pokazy slajdów. Bardzo szybko można udostępnić pliki do pobrania. Dodatkowo Wasza szkolna strona będzie miała piękną oprawę graficzną.

Czy mogę swobodnie publikować w treści strony adresy e-mail bez obawy, że zostaną one przechwycone przez roboty sieciowe?

Nasz program wykrywa wpisane do treści artykułów adresy e-mail i koduje je w taki sposób, że ładnie prezentują się na stronie, a są niewidoczne dla robotów sieciowych. Można zatem bez obaw publikować w treści adresy e-mail nie martwiąc się oto, że zostaną one przechwycone przez nieuczciwe firmy, które potem spamują konta pocztowe.